Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Co je u nás nového?

JSME NA FACEBOOKU - sledujte, co máme v dílně zrovna pod pokličkou - jak to vypadá při barvení hedvábí, kam se chystáme, co se nám honí hlavou...

A aby Vám nic neuteklo - přihlašte se k odběru našeho newsletteru - několikrát do roka Vám pak pošleme e-mail s pozvánkami na akce, kterých se LENÓRA účastní - textilní výstavy, řemeslné trhy, či naše dny otevřených dveří. Dozvíte se také další novinky z hedvábné dílny.

Nejbližší příležitost potkat se s Lenórou:

Každou sobotu dopoledne na farmářských trzích v Říčanech u Prahy. Naleznete zde naše hedvábí a především rostliny :-)

 

Po loňské odmlce se uvidíme v Berouně - mimořádně mají jarní trhy dva termíny a Lenóra bude na tom druhém:           10. - 11. 7 2021 HRNČÍŘSKÉ TRHY V BEROUNĚ.

 

 

 

 

Jak to přijde, že na webu s hedvábnými květinami jsou i rostliny živé.

Začalo to v březnu 2020, kdy moji rodiče, mládnoucí zahradníci-senioři zůstali zavřeni v karanténě se svými rostlinkami za vraty svého zahradnictví u Kolína. A my, jejich tři děti, k nim z obav o jejich zdraví nechtěli pustit zákazníky.

Než aby vše přerostlo, chopili jsme se s mým mužem situace, naložili jejich výpěstky a začali je rozvážet po Struhařově u Říčan, kde žijeme. U toho nezůstalo. Za chvíli jsme bedýnkovým způsobem rozváželi sousedům až k vratům rostliny i dalších pěstitelů z Polabí a jižních Čech. Pěstitelé často přišli o možnost prodat své výpěstky na trzích - a toto byla možnost, jak rostliny dostat včat k zákazníkovi. 

Máme za sebou hektické jaro 2020 se čtvrtečními závozy, náročných na organizaci, která pohltila veškerý pracovní i osobní čas. Ale také období krásných setkání a přesvědčení, že vše je možné, stačí chtít něco dělat.

Protože mám zahradnictví v krvi a mezi sadbou zeleniny a kytek jsem vyrostla, už mě to nepustilo - k pěstování vlastních rostlin byl už jen krůček... Rozhodla jsem se, že nebudu oddělovat svou řemeslnou tvorbu od zahradnického puzení, proto je vše na jednom webu.

Život to přinesl, já to chytila za kořínky a tady to máte...

 

 

zavřená vrata zahradnictví mých rodičů, karanténa v březnu 2020

Chcete se vždy včas dozvědět, co je u nás v dílně nového?
Přihlašte se k odběru našeho HEDVÁBNÉHO NEWSLETTERU :-) Odběr můžete kdykoliv na jeden klik zrušit. Váš e-mail chráníme dle zákona a rozhodně s ním neobchodujeme :-)

ATELIÉR LENÓRA, Lenka Sommerová, dílna: Jateční 1459/15, 170 00 Praha 7, návštěvu dílny si prosím domluvte na tel. 775 664 319, rádi Vás u nás přivítáme

všechna práva vyhrazena (C) Lenka Sommerová 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.