Moji milí zákazníci, v období leden - únor 2023 bude z osobních důvodů pozastaven nákup na e-shopu. Se svými přáními se prosím obracejte přímo na mě a vše dořešíme k Vaší spokojenosti - lenka@atelierlenora.cz. Omlouvám se Vám za komplikace. Mějte dobrý nový rok 2023, těším se někde na viděnou! Lenka
Co je u nás nového?

JSME NA FACEBOOKU - sledujte, co máme v dílně zrovna pod pokličkou - jak to vypadá při barvení hedvábí, kam se chystáme, co se nám honí hlavou...

A aby Vám nic neuteklo - přihlašte se k odběru našeho newsletteru - několikrát do roka Vám pak pošleme e-mail s pozvánkami na akce, kterých se LENÓRA účastní - textilní výstavy, řemeslné trhy, či naše dny otevřených dveří. Dozvíte se také další novinky z hedvábné dílny.

Kde se uvidíme?

 farmářské trhy v Říčanech u Prahy, soboty od jara do podzimu

HRNČÍŘSKÝ JARMARK KUNŠTÁT 17-8/9 2022 - budeme "ve dvoře"

MINT MARKET Benešov 27/11 2022

HRNČÍŘSKÉ TRHY NA VÝSTAVIŠTI 3-4/12 2022

VÁNOČNÍ JARMARK STRUHAŘOV 11/12 2022

 

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. HEDVÁBNÉ ŠÁTKY A ŠÁLY
  3. šálky 180x40 cm
  4. šálka hedvábná 180x40 cm, JASNĚ ZELENÁ

šálka hedvábná 180x40 cm, JASNĚ ZELENÁ

Menší šálka z lehce průsvitného přírodního hedvábí, ručně barveného. Díky navrapované úpravě se šálka velmi příjemně a pohodlně nosí. Neelektrizuje a ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
550 Kč
Číslo produktu:V11_810
barva:smaragdová
téma:klasicky elegantní
...popis

Menší šálka z lehce průsvitného přírodního hedvábí, ručně barveného. Díky navrapované úpravě se šálka velmi příjemně a pohodlně nosí. Neelektrizuje a nevyžaduje žehlení.

ODSTÍN: Zde v jasné jarní zelené barvě. Jedná se o ručně barvené originály, jednotlivé kusy se mohou drobně barevně lišit od vyobrazení. Tato proměnlivost právě činí každý doplněk jedinečným.

POPIS: šálka má rozměry před navrapováním cca 180x40 cm, vrapováním se zúží. (na fotografiích působí trochu větší, protože je na figuríně vel. 36)

ZKUSTE ZKOMBINOVAT: Skvěle ji doplní květiny, šňůry, či dlouhé náhrdelníky ve stejné barvě, i sama ale působí jako šperk.

ladící barvy:  k šálce zvolte doplňky ve stejném odstínu. Rozjasní se ještě více ve společnosti všechny květinových a ovocných odstínů - magenta, fuchsie, malinová… Harmonicky působí vedle tyrkysové, petrolejové či v trojici zbývajících zelených ze vzorníku - olivové a smaragdové.

JAK NOSIT ŠÁLKU: Efektní je svázání protilehlých cípů na uzlík a vytvoření „tunelu“ z šálky, kdy vynikne podélné vrapování. Zajímavou větší šálu získáte naaranžováním dvou šálek ladících barev.

ÚDRŽBA: Hedvábí je barevně stálé, nicméně jde o ruční barvení. Doporučujeme šetrné zacházení a údržbu. Šály pereme v ruce, bez aviváže. Náhrdelníky lze zlehka čistit mýdlovou pěnou dle přiloženého návodu. Při nošení doplňků se prosím vyvarujte postříkání parfemem s alkoholem.

Zboží zařazeno v kategoriích
Chcete se vždy včas dozvědět, co je u nás v dílně nového?
Přihlašte se k odběru našeho HEDVÁBNÉHO NEWSLETTERU :-) Odběr můžete kdykoliv na jeden klik zrušit. Váš e-mail chráníme dle zákona a rozhodně s ním neobchodujeme :-)

ATELIÉR LENÓRA, Lenka Sommerová, dílna: Jateční 1459/15, 170 00 Praha 7, návštěvu dílny si prosím domluvte na tel. 775 664 319, rádi Vás u nás přivítáme

všechna práva vyhrazena (C) Lenka Sommerová 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz