Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Co je u nás nového?

JSME NA FACEBOOKU - sledujte, co máme v dílně zrovna pod pokličkou - jak to vypadá při barvení hedvábí, kam se chystáme, co se nám honí hlavou...

nebo - několikrát do roka Vám pošleme email především s pozvánkami na akce, kterých se LENÓRA účastní - textilní výstavy, řemeslné trhy, či dny otevřených dveří u nás v dílně.

Nejbližší příležitost potkat se s Lenórou:

18. 03. 2020, 16 - 20 hod
Jateční 15, Praha 7

Malý den otevřených dveří do dílny

 

 

 

 

 

 

 

Začalo to letos v březnu, kdy moji rodiče, mládnoucí zahradníci-senioři zůstali zavřeni v Covid-karanténě se svými rostlinkami za vraty svého zahradnictví u Kolína. A my, jejich tři děti, k nim z obav o jejich zdraví nechtěli pustit zákazníky. Než aby vše přerostlo, chopili jsme se s mým mužem situace a začali jejich výpěstky rozvážet po Struhařově u Říčan, kde žijeme. U toho nezůstalo. Za chvíli jsme rozváželi nejen jejich rostliny, ale i rostliny jiných pěstitelů z Polabí a jižních Čech, kteří například přišli o odbyt na trzích, které byly zrušeny.

Máme za sebou hektické jaro 2020 se čtvrtečními závozy až k vratům, náročných na organizaci, která pohltila veškerý pracovní i osobní čas. Ale také období krásných setkání s našimi sousedy a přesvědčení, že vše je možné, stačí chtít něco dělat.

Protože mám zahradnictví v krvi a na trzích mezi sadbou zeleniny a kytek jsem v podstatě vyrostla, už mě to nepustilo ani po karanténě.

Než vykrystalizuje směr, jakým se bude rostlinaření u nás ve Struhařově ubírat a jak ho skloubit s prací v mé pražské hedvábné dílně, můžete nás potkat na sobotních farmářských trzích v Říčanech. Nebo si přijet pro rostliny k nám do Struhařova.

momentálně nabízíme 17 odrůd vřesů, muškáty zonale, některé bylinky (máty, rozmarýny, šalvěje, oregána, citronovou verbenu...)

PODZIMNÍ PRODEJ ROSTLIN Z VRAT zde:

Souběžná 278, Struhařov u Říčan

obvykle po-pá 17-18 hod

návštěvní dobu si prosím ověřte na 775 664 319 (Lenka) Napište předem, ať nejedete zbytečně!

 

Veškeré aktuality kolem Závozů do zahrad struhařovských stále sdílíme se sousedy na naší zahradní WhatsApp skupině. Touto formou se mi s Vámi nejlépe komunikuje, mohu se také hned podělit fotkou o radost z naší i Vašich zahrad...

Pro přidání do skupiny mi můžete napsat na 775 664 319. Už je nás přes padesát rostlinomilců. Mám z tohoto sousedského zahradničení ve Struhařově (a okolí!) velkou radost.

Pro zobrazení aktuální nabídky prosím zadejte heslo. Heslo je tu z důvodu, abychom nemátli návštěvníky e-shopu, kteří si přišli objednat hedvábí. Rostliny neposíláme po republice. 

(o heslo si napište na 775 664 319)

...

a víte co, dám Vám hádanku.

Co je to?

je to dívčí jméno.

je to divadlo.

nejsou to housle.

je taky odorata.

je to colour.

je to moje potěšení.

je to heslo do sekce rostlin.

 

ATELIÉR LENÓRA, Lenka Sommerová, dílna: Jateční 1459/15, 170 00 Praha 7, návštěvu dílny si prosím domluvte na tel. 775 664 319, rádi Vás u nás přivítáme

všechna práva vyhrazena (C) Lenka Sommerová 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.