Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Co je u nás nového?

JSME NA FACEBOOKU - sledujte, co máme v dílně zrovna pod pokličkou - jak to vypadá při barvení hedvábí, kam se chystáme, co se nám honí hlavou...

nebo - několikrát do roka Vám pošleme email především s pozvánkami na akce, kterých se LENÓRA účastní - textilní výstavy, řemeslné trhy, či dny otevřených dveří u nás v dílně.

Nejbližší příležitost potkat se s Lenórou:

18. 03. 2020, 16 - 20 hod
Jateční 15, Praha 7

Malý den otevřených dveří do dílny

 

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. PODPORUJEME

Podporujeme věci, co mají smysl.

Rádi bychom Vám zde postupně představili projekty, které nás nějak oslovily a inspirovaly. Neziskové i komerční.

Důležité tím, co dělají, nebo tím, jak věci dělají.

 

lepší škola pro všechny

Delší dobu jsme přemýšleli, jakou smysluplnou věc by Lenóra mohla pravidelně podporovat a jak skromnou částkou pomáhat efektivně. Myšlenky vždy skončily u "investice" do dětí a jejich vzdělávání. Pak Člověk v tísni vyhlásil kampaň LEPŠÍ ŠKOLA PRO VŠECHNY a bylo rozhodnuto. Od roku 2014 Lenóra tento projekt pravidelně podporuje.

Výstižněji přímo ze stránek lepsiskolaprovsechny.cz:
Pomáháme žákům i učitelům na 3 300 školách. Působíme tam, kde chybí podpora státu. Učíme učitele pracovat s nadanými i hendikepovanými dětmi. Chceme, aby si žáci nejen něco zapamatovali, ale hlavně rozvíjeli svoje schopnosti a chápali svět v souvislostech. Přibližujeme studentům moderní historii. Doučujeme děti ze sociálně slabších rodin, aby neskončily na zvláštní škole a později bez práce. Inspirujeme studenty k řešení místních problémů. Učíme mladé lidi respektu, otevřenosti a odpovědnosti. Děláme i mnoho dalšího.

ATELIÉR LENÓRA, Lenka Sommerová, dílna: Jateční 1459/15, 170 00 Praha 7, návštěvu dílny si prosím domluvte na tel. 775 664 319, rádi Vás u nás přivítáme

všechna práva vyhrazena (C) Lenka Sommerová 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.